Wyszukiwarka

Aktualności

BRAWO CHŁOPAKI!!!!!!!!!

• autor: stanica, 2014-09-28 13:26

Nasi juniorzy wysoko wygrali dzisiejszy mecz z MKSR Czarni Pyskowice, który zakończył się wynikiem  6:2.

Dokładny opis zamieszczony zostanie dziś wieczorem.

Gratulujemy 3 punktowej zdobyczy!

Zespół naszych "piłkarskich nadziei" przystąpił do meczu z MKSR Czarni Pyskowice bez dwóch kluczowych zawodników: Marka Superniok i Bartka Szopa. W pierwszych 30 minutach gry trwał zacięty bój o opanowanie środka pola. Minimalnie lepszy w tym elemencie okazał się nasz zespół, co zostało udokumentowane zdobyciem 2 bramek. Pierwszą z nich zdobył Karol Łącki po podaniu Patryka Bryłka, drugą Paweł Bernas po asyście bramkarza. Ostatnie 15 minut pierwszej połowy to niewielka przewaga naszych gości, co zaowocowało stratą przez naszą drużynę bramki. Na przerwę to nasz "Orzeł" schodził w glorii zwycięzcy. Druga odsłona meczu rozpoczęła się obustronnymi atakami. Zespół z Pyskowic za wszelką cenę dążył do wyrównania, jednakże to nasi po jednej z groźnych kontr przeprowadzonej przez Iwańskiego zdobyli trzeciego gola po bramce samobójczej. Od tego momentu zespół "Orła" zaczął dominować na boisku. Przeprowadzał coraz składniejsze a zarazem skuteczne akcje. Owocem tego były trzy kolejne bramki po pięknych zagraniach naszych piłkarzy: Duda po asyście Bernasa, Bernas głową po zagraniu Łąckiego z rzutu rożnego i Bernas po podaniu Matusika i jego i efektownym rajdzie przez prawie połowę boiska. Odnotować trzeba debiuty w tym meczu 2 stanickich młodszych juniorów: Łukasza Foit i Grzegorza Krzon. Niemiłym akcentem meczu była czerwona kartka pokazana naszemu zawodnikowi Marcinowi Iwański.

Brawa i podziękowania należą się wszystkim naszym piłkarzom za ogromne zaangażowanie i wolę walki. To się podoba!!! Widać w tym zespole oprócz elementów ambicjonalnych coraz większą dojrzałość piłkarską. Chłopaki, obyście na tym nie poprzestali!!!

Ważne zdarzenia meczowe:
5 min Łącki Karol po podaniu Patryka Bryłki
12 min Bernas Paweł po podaniu od bramkarza Mateusza Hajbury
40 min strata bramki
46 min pierwsza zmiana schodzi Dawid Kamiński wchodzi Kamil Spyrka
60 min schodzi Patryk Bryłka wchodzi Patryk Bastrzyk
61 min żółta kartka Patryk Bastrzyk
64 min bramka samobójcza po dobrym dośrodkowaniu Marcina Iwańskiego
68 min bramka Dawid Duda po pięknej kontrze i podaniu Pawła Bernasa
70 min strata bramki
72 min bramka (głową) Pawła Bernasa po rzucie rożnym wykonywanym przez Karola Łąckiego
75 min czerwona kartka Iwański Marcin
78 min schodzi Dawid Duda wchodzi Grzegorz Krzon
82 min bramka Pawła Bernasa po podaniu Daniela Matusika, który przebiegł z piłką pół boiska i wymanewrował kilku przeciwników
88 min zmiana schodzi Paweł Bernas wchodzi Łukasz Foit