LKS ORZEŁ STANICA - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2017-06-10 Nowy news
  • 2017-06-09 Nowy news
  • 2017-05-20 Nowy news
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS SOŚNICA GLIWICE - PKS RUCH II KOZŁÓW 3:3
  • - LKS ORZEŁ STANICA
  • LKS START KLESZCZÓW - KS BURZA BOROWA WIEŚ 1:3
  • LKS NAPRZÓD ŁUBIE - LKS 45 BUJAKÓW 3:1
  • UKS QUO VADIS MAKOSZOWY - LKS LEŚNIK ŁĄCZA 7:2
  • KS START SIERAKOWICE - LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 4:2
  • LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE - LKS Wilki Wilcza II 5:4
  •        

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Wyszukiwarka

HISTORIA KLUBU


  MATERIAŁY TUTAJ ZGROMADZONE POCHODZA Z KRONIKI HENRYKA CZEMPIELA

   BYŁEGO REPREZENTANTA LZS STANICA ,DZIAŁACZA ORAZ MIESZKAŃCA STANICY.

                                                            

ZAŁOZYCIELE LZS STANICA:

                                                                         

GERARD SZOPA , HORST MAJWALD,

JÓZEF PENDZICH,JERZY PYTLIK,

JAN STRZODKA  ,RUDOLF KANIA , 

RYSZARD STARECZEK  ,   JOACHIM KANIA,  

JÓZEF PASZ,JAN DROZD, ENGELBERT KOWOL,

EWALD MATYSIK,ALOJZY MATYSIK                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  PIERWSZY SKŁAD ZARZĄDU


   

PRZEWODNICZĄCY:  JÓZEF PENDZICH          

V-CE:                          JÓZEF PASZ                                                                                                                                                

 V-CE:                          ELFRYDA DZIUBA                                                                                                                                       

SEKRETARZ:            EWALD  MATYSIK                                                                                                                                       

SKARBNIK:              JAN STRZODKA                                                                                                                                            

GOSPODARZ:         RUDOLF KANIA  

                                                                               

 KOMISJA REWIZYJNA


RYSZARD STARECZEK,

ENGELBERT KOWOL,

ALOJZY MATYSIK       

                                                                                                          

PIERWSZE STARTY LZS                                 

1952-FESTYN I IMPREZY TOWRZYSKIE                                                                                                                                

1953-SPARTAKIADY I MECZE O PUCHAR POLSKI                                                                                                            

1954 ROZGYWKI O MISTRZOSTWO KLASY D                

POWIAT RACIBÓRZ I AWANS

DO KLASY C Z 3 MIEJSCA                                                                                    

1954-ROZGRYWKI W KLASIE C

                                                                                                                                                                                                             

  KADRA    

   RUDOLF ROGOŃ,KANSY ERHARD,FERDYNAND ZYGMUNCIK,

JOACHIM KANIA,WERNER WOLNY,IGNACY SPYRA,RUDOLF KANIA,

HORST MAJWALD,SYGFRYD DRYSZEL,HENRYK KANSYJAN STRZODKA,

ALFONS KASPER,RYSZARD STARECZEK,JÓZEF PAWLICZEK  JÓZEF PASZ,

ARNOLD ROGOŃ,LUDWIK FLOREK,EDWARD SZYMURA,ADOLF DRYSZEL,

ARNOLD KONKOL,JÓZEF KASPER,JAN PIONTEK,ERYK KISZKA,

HENRYK KISZKA, RUDOLF SZENDZIELORZ,WERNER STRZELCZYK,

GINTER GARCORZ,HORST WIECZORKE,WINFRIED ROGOŃ,JERZY ORZEŁ,

WIKTOR SZENDZIELORZ  

       

 PAMIĄTKOWE FOTOGRAFIE PIŁKARZY LZS STANICA Z LAT 50-TYCH

                   

 

   

                                       

 PIERWSZE DOKUMENTY

                                             LATA 60-TE

PREZES-WIKTOR SZENDZIELORZ

V-CE-EWALD MATYSIK

V-CE-BARBARA JÓZEFOWICZ

SEKRETARZ-HENRYK KOWOL

SKARBNIK-ARNOLD KONKOL

CZŁONOWIE-GINTER KUNZE,GERD DOLA,GINTER ROGOŃ,JERZY DROZD

                       HENRYK SZOPA,ERWIN HAIDER,STEFANIA PENDZICH

1966-KLUB PRZYJMUJE NAZWĘ :ORZEŁ

                                          KADRA

GERD DOLA,GINTER ROGOŃ,JERZY DROZD,HENRYK FOJCIK,GINTER FREY

JÓZEF HOFMAN,FRANCISZEK MOSZKA,HENRYK HOLEWIK,PIOTR ROGOŃ

KAZIMIERZ KOŁODZIEJCZYK,MARIAN JÓZEFOWICZ,ZYGMUNT HOLEWIK

ULRYH SZENDZIELORZ,MANFRED BANIK,JERZY KOSZANY,PIOTR GARCORZ

ARNOLD KONKOL,JAN PIONTEK,HENRYK KOWOL,RUDOLF SZENDZIELORZ

SYLWESTER SZENDZIELORZ,WINFRIED ROGOŃ,JOACHIM KANIA,RUDOLF KANIA

 

     

 

 

1969-AWANS  DO KLASY B

                           GRUDZIEŃ 1970

     NOWY ZARZĄD LZS ORZEŁ STANICA

PREZES-GERD DOLA

V-CE-RUDOLF KANIA

V-CE-JOACHIM KANIA

SEKRETARZ-HENRYK KOWOL

SKARBNIK-JÓZEF BABŁO

GOSPODARZ-FRANCISZEK STRZELCZYK

CZŁONEK-WERNER STRZELCZYK

                      KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY-ARNOLD KONKOL

CZŁONKOWIE-ROMAN HAJDUK,RUDOLF SZENDZIELORZ,

DODATKOWO:WIKTOR SZENDZIELORZ,RYSZARD STARECZEK,HENRYK CZEMPIEL

                                KADRA SENIORÓW(1970-1975)

GERD DOLA,GINTER ROGOŃ,MARIAN JÓZEFOWICZ,

ALOJZY JAGODA,MARCIN ZYGMUNDZIK

JERZY SPYRA,HENRYK HOLEWIK,ANTONI STRZELCZYK,

REINHARD DYRSZKA,HENRYK KOWOL

RYSZARD MATYSIK,BERNARD KONKOL,

MARCIN PENDZICHPIOTR ROGON,

WIESŁAW STELMACH,ZYGMUNT HOLEWIK,ZYGMUNT KNAPIK

,JAN SZENDZIELORZ,ANTONI BANIK,MARCIN KŁYK,JAN SPYRA,

FRANCISZEK HAJDUK,HENRYK CZEMPIEL,ALFRED BOEHM

11.05.1974-ZGINĄŁ W WYPADKU

DROGOWYM NASZ PIŁKARZ

                           JERZY SPYRA

KADRA JUNIORÓW

HENRYK PIKULIK,KRYSTIAN DYRSZKA,MICHAŁ PRZYBYŁA,

RAJMUND HAJDUK,WALDEMAR MATYSIK  ,LUCJAN KANIA,

NORBERT STARECZEK,NORBERT KISZKA,ANDRZEJ MICHNA,

HENRYK SZOŁDRA,EUGENIUSZ SZOŁDRA,RUDOLF CZECHMAN,

PIOTR TOBIAS,ROMUALD BOEHM,NORBERT KOWOL,

RUDOLF PISZKAŁA,WITOLD SZOMBIERSKI,KLEMENS JAGODA,

LEON KASPER,JERZY KISZKA,BERNARD WILCZEK,WALTER KOWOL,

ARNOLD BOCHENEK,RAFAŁ KŁYK

TRZECI Z PRAWEJ WALDEMAR MATYSIK

                                             

KADRA SENIORÓW(1976-1980)

ALOJZY JAGODA,HENRYK PIKULIK,HENRYK CZEMPIEL,

PAWEŁ MAINKA,HERBERT MAINKA,KRYSTIAN DYRSZKA,

FRANCISZEK HAJDUK,ALFRED BOEHM,JÓZEF KOBYLINSKI,

HENRYK KOWOL,WALDEMAR MATYSIK,HENRYK GRZESIK,

LUCJAN KANIA,GOTFRYD KACZMARCZYK,WITOLD SZOMBIERSKI,

ANDRZEJ MICHNA,NORBERT STARECZEK,RAJMUND HAJDUK,

BERNARD WILCZEK

    

-----------------------------------------------

                   

KADRA JUNIORÓW


WALTER KOWOL,ARNOLD BOCHENEK,NORBERT KISZKA

NORBERT KOWOL 1,KLEMENS JAGODA,RAFAŁ KŁYK,NORBERT MROZIK,

LEON KASPER,EUGENIUSZ SZOŁDRA,RUDOLF PISZKAŁA,

BOGDAN KOWOL,NORBERT HAJOK,ADAM WAWRZACZ,

ARNOLD GROCHOL,OSWALD WINKLER,PIOTR MICHNA,

MARCIN SZYMURA,KRYSTIAN GAWLIK,MARTIN MASORZ 

------------------------------------------------------------------

                       

DRUŻYNA JUNIORÓW LAT 70-80

SEZON 79-80  1 MIEJSCE 34 PUNKTY BR.56:19

SEZON 80-81 1MIEJSCE 34 PUNKTY BR 54:12

                                                                                                                       

                                  23.11.1980 R. WYBORY ZARZĄDU

PREZES:WERNER STRZELCZYK

V-CE:JOACHIM KANIA

V-CE:RUDOLF KANIA

SKARBNIK:JÓZEF BABŁO

GOSPODARZ:FRANCISZEK STRZELCZYK

SEKRETARZ:HENRYK CZEMPIEL

CZŁONKOWIE:RYSZARD STARECZEK

                          WALTER KOWOL

                           MARIAN OSTAFIŃSKI

   KOMISJA REWIZYJNA

WIKTOR SZENDZIELORZ

WIESŁAW STELMACH

ANTONI STRZELCZYK

---------------------------------------------------

--------------------------------------------------------

                             

82-83

SENIORZY-2 MIEJSCE 23 PKT.  BRAMKI 50-27

JUNIORZY-1 MIEJSCE 20 PKT.BRAMKI 45-13

TRAMPKARZE-1 MIEJSCE 19 PKT.BRAMKI 61-9

-------------------------------------------

-----------------------------------------------

                   KADRA   85/88

WALTER KOWOL,HENRYK CZEMPIEL,KRYSTIAN DYRSZKA

PIOTR KISZKA,PAWEŁ MICHNA,ANDRZEJ MICHNA,JANUSZ ŻYŁA

OSWALD WINKLER,WIESŁAW DREWKOWSKI,ANTONI STRZELCZYK

BOGDAN KOWOL,KAROL JANOTA,WITOLD SZOMBIERSKI

ROMUALD KANIA,NORBERT CHRÓŚNIK,MARTIN MASORZ

ALOJZY JAGODA,SEWERYN MASORZ,FELIKS DRAGON

JANUSZ PARCZYK,ARTUR PAWLICZEK,ROMAN DUDA

----------------------------------------------------------------

12.06.1988 FESTYN  NA 35-LECIE

        LZS,,ORZEŁ"STANICA

-----------------------------------------

                  KADRA 89/92

DRAGON FELIKS,PAWLICZEK ARTUR,KISZKA PIOTR,WINKLER OSWALD

MASORZ MARTIN,DREWKOWSKI WIESŁAW,STRZELCZYK ANTONI

KUSBER JAROSŁAW,PARCZYK JANUSZ,MASORZ SEWERYN

MICHNA ANDRZEJ,DUDA ROMAN,SZENDZIELORZ HENRYK

KANIA FRYDERYK,KANIA ERNEST,JANOTA KRYSTIAN

GRZESIK HENRYK,GAWLIK KRYSTIAN TWORUSZKA WINCENTY

MICHNA PIOTR,CHRÓŚNIK STEFAN

BRYŁKA ROMUALD,KANIA ROMUALD,ŻYŁA STEFAN

KOWOL DARIUSZ,MROZIK RYSZARD,WIECHOCZEK MAREK

CIEPINSKI ANDRZEJ,DYRSZKA KRYSTIAN,ŻYŁA JANUSZ 

                                              KADRA JUNIORÓW  

 

 ŻYŁA KRZYSZTOF,DELA TOMASZ,SZENDZIELORZ MAREK

PARCZYK PIOTR,PARCZYK MARIUSZ,DOLEZYCH DARIUSZ

FOJT GRZEGORZ,KONKOL SERAFIN,JÓZEFOWICZ BOGDAN

KRZON DARIUSZ,CZENCZEK RAFAŁ,CZENCZEK GRZEGORZ,

KULIK ROBERT,GAWLIK MIROSŁAW,KLIŚ KRZYSZTOF

BORODAJKO ROMAN,KISZKA MICHAŁ,

KULIK GRZEGORZ,DZIWISZ ROBERT,MASŁOWSKI ANDRZEJ

MASARCZYK LUCJAN,KANIA DANIIEL,JASKÓLSKI ASKANIUSZ  

-------------------------------------------------

W CZERWCU 1991 ROKU ODDANO DO

UZYTKU  DOM SPORTOWCA

------------------------------------

SEZON 88/89-SENIORZY -5 MIEJSCE

                        JUNIORZY- 7 MIEJSCE

SEZON 89/90 -SENIORZY-3 MIEJSCE

                         JUNIORZY-4 MIEJSCE

SEZON90/91-SENIORZY- 7 MIEJSCE

                        JUNIORZY-4 MIEJSCE

SEZON 91/92-SENIORZY-3 MIEJSCE

                       JUNIORZY-5 MIEJSCE 

                      KADRA SENIORÓW 1993-1997

CIEPNSKI ANDRZEJ,SZENDZIELORZ KAROL,PAWLICZEK

ARTUR,DYRSZKA KRYSTIAN,MICHNA PAWEŁ

ŻYŁA STEFAN,WIECHACZEK MAREK,MICHNA PIOTR

KANIA ROMUALD,DUDA ROMAN,ŻYŁA JANUSZ

SZENDZIELORZ HENRYK,BORODAJKO ROMAN

JÓZEFOWICZ BOGDAN,KISZKA MICHAŁ,

KULIK GRZEGORZ,CZENCZEK GRZEGORZ

ŁUKOMSKI ZBIGNIEW,TWORUSZKA WINCENTY

FIRLA EUGENIUSZ,GOLDMAN WOJCIECH

KANIA DANIEL,CZERNICKI DRIUSZ,

IWANICKI JACEK,KOZAK MARCIN,PIECHA SEBASTIAN

KOBRYŃCZUK KRZYSZTOF,MICHNA ANDRZEJ

  OSIĄGIECIA PIŁKARZY  LATA 92-96

SEZON 92/93-

SENIORZY 6 MIEJSCE

 JUNIORZY 4 MIEJSCE

SEZON 93/94 -

SENIORZY 4 MIEJSCE

 JUNIORZY 1 MIEJSCE

SEZON 94/95 -

SENIORZY 5 MIEJSCE

 JUNIORZY 3 MIEJSCE

KRÓLEM STRZELCÓW WŚRÓD SENIORÓW ZOSTAŁ 

-PAWEŁ MICHNA

-10 BRAMEK

-EUGENIUSZ FIRLA-6 BRAMEK

-JÓZEFOWICZ BOGDAN-6 BRAMEK

-GRZEGORZ CZENCZEK-6 BRAME

SEZON 95/96

SENIORZY 6 MIEJSCE

JUNIORZY   3 MIEJSCE

------------------------------------------------

     23 MARZEC 1996 ŻERNICA

ZESPÓŁ  LZS STANICA ZAJĄŁ 1 MIEJSCE

WŚRÓD JUNIORÓW

W MIEDZYGMINNYM TURNIEJU NA HALI

------------------------------------------------

14.01.1997 WYBORY DO ZARZADU 

PREZES-HENRYK CZEMPIEL

V-CE- ALFONS OGON

V-CE  -MARIAN OSTAFIŃSKI

 SEKRETARZ+ SKARBNIK

-KANIA RUDOLF

CZŁONKOWIE:

ROMUALD BRYŁKA

ANDRZEJ CIEPIŃSKI

HENRYK PIKULIK

DANIEL KANIA

KOMISJA REWIZYJNA

ROMAN DUDA,

JÓZEFOWICZ MARIAN,

ERWIN KULIK

 SEZON 96/97

SENIORZY- 5 MIEJSCE

JUNIORZY-2 MIEJSC


W SEZONIE 96/97 NAJWIECEJ BRAMEK STRZELIŁ

WIECHACZEK  MAREK -13


03.05.1997-W MIEDZYGMINNYM TURNIEJU OLDBOJÓW

STANICY ZESPÓL LZSORZEŁ STANICA ZAJĄŁ3 MIEJSC 


sezon 97/98

seniorzy 3 miejsce

juniorzy 6 miejsce

EUGENIUSZ FIRLA -16 BRAMEK

DARIUSZ CZERNICKI-13 BRAMEK

SEBASTIAN PIECHA -9 BRAMEK

 MAREK WIECHOCZEK-6 BRAMEk


WYCINKI Z GAZET






 SEZON 98/99

SENIORZY-4 MIEJSCE

JUNIORZY-4 MIEJSCE

KRÓLEM STRZELCÓW 

EUGENIUSZ FIRLA-14 (13 WIOSNĄ)

MAREK WIECHOCZEK -13

DARIUSZ CZERNICKI -12

-------------

1999.05.01 - W MIEDZYGMINNYM TURNIEJU OLDBOJÓW STANICA

ZAJEŁA 4 MIEJSCE (STANICA BYŁA ORGANIZATOREM)


------------------------------


04.08.1999- NA WILCZEJ ODBYŁ SIE

 TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY PILCHOWICE .

SENIORZY STANICY ZAJELI 3 MIEJSCE


 SEZON 1999/2000          

SENIORZY-8 MIEJSCE

JUNIORZY-5 MIEJSCE

TRAMPKARZE-2MIEJSCE 

 19.03.2000         

KLUB PRZEKSZTAŁCIŁ SIE W

 LUDOWY KLUB SPORTOWY ORZEŁ STANICA


      WYBORY ZARZADU           

PREZES-CZEMPIEL HENRYK

V-CE-OSTAFIŃSKI MARIAN

V-CE-OGON ALFONS

SEKRETARZ-KANIA RUDOLF

CZŁONKOWIE

KANIA JOACHIM

BRYŁKA ROMUALD

PIKULIK HENRYK

       KOMISJA REWIZYJNA    

JÓZEFOWICZ MARIAN

DUDA ROMAN

-CZERNICKI DARIUSz


    SEZON   2000/2001            

SENIORZY-4 MIEJSCE

JUNIORZY-1 MIEJSCE

TRAMPKARZE-2 MIEJSCE


       KADRA SENIORÓW    


REJKOWICZ DAWID,MICHNA ANDRZEJ

,MICHNA PAWEŁ,BANASIAK KRZYSZTOF,BORODAJKO ROMAN,

KOZAK MARCIN,CZENCZEK GRZEGORZ,CZERNICKI DARIUSZ

,DUDA ROMAN,KOBRYŃCZUK KRZYSZTOF,WIECHOCZEK MAREK

,JÓZEFOWICZ BOGDAN,PIONTEK BERNARD,SITARKI MARCIN

,KANIA DANIEL,IWANICKI JACEK,FIRLA EUGENIUSZ,

CHRÓŚNIK WOJCIECH,CIEPIŃSKI ANDRZEJ,PALECZNY MARIUSZ,

STRZELCZYK KLAUDIUSZ.

   WSPÓLNE FOTO  Z  CZESCIĄ ZARZĄDU       

  SEZON 2001-2002 RUNDA JESIENNA 

               SENIORZY- 1 MIEJSCE

EUGENIUSZ FIRLA-12 BRAMEK

               JUNIORZY- 1 MIEJSCE

            TRAMPKARZE-3 MIEJSCE


    WYCINEK  PRASOWY   

     

CZERWIEC 2002 KOLEJNY ROK BEZ AWANSU sezon 2002/2003

1. KS 94 Rachowice  2. Orzeł Stanica  
3. Przyszłość II Ciochowice
4. Tęcza Wielowieś  
5. Orły Bojszów 
6. Start Kleszczów
7. Leśnik Łącza
8. Olimpia Pławniowice 
9. Zryw Radonia 
10. PUS Gliwice 
11. Naprzód Łubie  
12. Fortuna Kotulin  
13. Ruch Kozłów                    


Czerwiec 2003 po 51-latach

doczekaliśmy sie awansudo klasy A


 


KLAUS STRZELCZYK,ROMAN DUDA,

,MARIUSZ PALECZNY,DANIEL CZEMPIEL,

PAWEŁ MICHNA

,KRYSTIAN KONIECZNY,MARCIN GRZESIK,MARIAN LUDWIK,FIRLA EUGENIUSZ,

ROMAN BORODAJKO,MARCIN KOZAK,DARIUSZ CZERNICKI

,ŁUKASZ KOWOL,

SEBASTIAN PIECHA,

MARCIN SITARSKI,

  sezon 2003-2004


MARCIN GODOŃ,JACEK IWANICKI,

KRZYSZTOF BANASIAKMARCIN GAWLIK,

GRZEGORZ CZENCZEK\

-ROMUALD BRYŁKA-TRENER07.03.2004


Zebranie sprawozdawczo wyborcze


Prezes-Henryk CzempielV-ce-Romuald Bryłka Krystian Konieczny

skarbnik-Rudolf Kaniaczłonkowie -Roman Duda,Rajmund Godoń

,Andrzej  Michna

Komisja rewizyjna


:

Marian Ostafiński,Klaudiusz Strzelczyk,

Marcin Godoń

SEZON 2004-2005

1. Tempo Paniówki  
2. Walka II Makoszowy (Zabrze) 
3. Zamkowiec Toszek  
4. Jedność 32 Przyszowice 
5. Tęcza Wielowieś  
6. Orzeł Stanica  
7. Naprzód Żernica  
8. Carbo II Gliwice  
9. Gwiazda Chudów 
10. Młodość Rudno
11.Społem Zabrze
12 Sokół Łany Wielkie
13. Czarni Pyskowice 
14. KS 94 Rachowice  
15. Victoria Pilchowice  
16. Amator Rudziniec

-

KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ


DANIEL CZEMPIEL NA 15 MECZY 16 GOLI


Runda rewanżowa sezonu 2004-2005 przyniosła zespołowi 6 lokatę z 49 pkt.

i stosunkiem bramek 70-51.

Zdecydowanym liderem w strzelaniu bramek został

Daniel Czempiel

z 27 bramkami.Niestety kontuzja wyeliminowała

tego utalentowanego zawodnika

z dalszej gryi byc moze kariery sportowej.I tak w wieku 22 lat został zmuszonydo zakończenia gry w piłkę


SEZON 2005-2006

SEZON 2006-2007

SEZON 2007-2008 

MARIUSZ JÓZEFOWICZ,PAWEŁ MICHNA,    MARCIN KOZAK,

DARIUSZ STERCZEK   ARTUR DREWNIOK,MARIUSZ PALECZNY,

MAREK DUDA,SZYMON WILIM,ANDRZEJ BASZCZOKDAWID LENGA,MARCIN BASZCZOK,SEBASTIAN PIECHA,

ROMAN LUDWIK,SEBASTIAN BUREK

KRZYSZTOF BANASIAK

,ANDRZEJ SKALIKTOMASZ GRZESIK ,MARCIN GRZESIKJACEK IWANICKI

,SYLWESTER SALA,

TRENER-ROMUALD BRYŁKA   

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE   2008

PREZES-

HENRYK CZEMPIEL

V-CE-DO SPRAW ORGANIZACYJNYCH

-STANISŁAW CIECHANOWICZ

V-CE DO SPRAW FINANSOWYCH-

MARIAN OSTAFIŃSKIV-CE DO SPRAW SPORTOWYCH

-ROMUALD BRYŁKA

SEKRETARZ -ROMUALD KANIA 

CZŁONKOWIE -KRZYSZTOF ŻYŁA,KRYSTIAN KONIECZNY

,ANDRZEJ CIESIELSKI,HENRYK PIKULIK

,MICHAL ZAPART

RUNDA JESIENNA SEZONU 2008-2009

3 POZYCJA ZAKOŃCZENIE

SEZONU 2008-2009 

TO 3 MIEJSCE I 57 PKT.I BRAMKI 75-49

3. LKS ORZEŁ STANICA » 57

ZMIANY W KADRZE TRENERSKIEJ

Romuald Bryłka

ustąpił po wieloletniej pracy trenerskiej

z funkcji ,

a zastąpił go na tym stanowiskuKrystian Konieczny

oraz Adrian Szczepanik

   


 OGROMNE PODZIEKOWANIA DLA ROBERTA LEHNORT

SPONSORA KTÓRY OBDAROWAŁ DRUŻYNĘ

NOWYM KOMPLETEM STROJÓW CAŁY KLUB ,

ZARZĄD ORAZ ZAWODNICY  SĄ BARDZO  WDZIĘCZNI !


Od SPONSOR


Runda jesienna sezonu 2009/2010


     
 

   

 Gorące podziękowania dla Darka Czernickiego za wsparcie w postaci sprzętu sportowego na rzecz naszego klubu składa Zarząd LKS "Orzeł" Stanica oraz koledzy - zawodnicy.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ftb2user_1473833240. 159
2. levaldinho 90
3. Beny80 72

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS 45  BUJAKÓWLKS ORZEŁ STANICA
LKS 45 BUJAKÓW 0:4 LKS ORZEŁ STANICA
2017-06-10, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS SOŚNICA GLIWICE 3:3 PKS RUCH II KOZŁÓW
LKS ORZEŁ STANICA
LKS START KLESZCZÓW 1:3 KS BURZA BOROWA WIEŚ
LKS NAPRZÓD ŁUBIE 3:1 LKS 45 BUJAKÓW
UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 7:2 LKS LEŚNIK ŁĄCZA
KS START SIERAKOWICE 4:2 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE
LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 5:4 LKS Wilki Wilcza II

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 124
ogółem: 889 094

statystyki szczegółowe